W co się ubrać?

Bielizna ślubna

Każda Panna Młoda na swoim ślubie chce poczuć się jak Królewna. To oczywiste że chce zjawiskowo wyglądać, olśnić i przykuć swą uwagą nie tylko Pana Młodego, ale także rodziny i wszystkich gości. Dlatego musi wybrać wyjątkową, jedyną w swoim rodzaju  suknię ślubną. Na początku musi dobrać odpowiedni do swojej karnacji i do swojej figury fason, rozmiar i kolor sukni. Może zainspirować się kreacjami zaprezentowanymi na  pokazach mody wielkich projektantów. I choć na wybiegach dominują coraz to bardziej wymyślne  i awangardowe fasony, to największą jednak popularnością wśród kobiet planujących ślub cieszą się te tradycyjne suknie w jasnych kolorach z subtelnymi, kobiecymi dodatkami. Można stwierdzić, że panie pod tym względem hołdują tradycji.

Bielizna ślubnaJeżeli już spodoba się jakaś suknia ślubna, to można ją zdobyć na parę sposobów: kupić w tradycyjnym sklepie z modą ślubną, zamówić ze sklepu internetowego, uszyć na miarę w specjalistycznym zakładzie krawieckim, lub wypożyczyć. Wariantów więc jest parę do wyboru i każda z przyszłych Młodych Panien wybierze ten najbardziej odpowiedni dla siebie. Wszystko zależy od możliwości finansowych i osobistych upodobań. Najwięcej będzie kosztować  zakup sukni, wypożyczenie na kilka dni jest znacznie tańsze. Bez względu na to czy kupujemy, czy wypożyczamy daną kreację trzeba to zrobić znacznie wcześniej. Najlepiej, żeby suknia  była zamówiona na 4-5 miesięcy przed planowanym dniem ślubu. Ponieważ sklepy muszą zamówić  dany towar u producenta, dokonać odpowiednich korekt rozmiaru, co wymaga wiele czasu i nakładów finansowych.

Bielizna do ślubuOprócz kreacji nie można zapominać o dodatkach.  I tutaj należy wymienić: bieliznę ślubną, welon, rękawiczki, wiązankę, buty, biżuterię i jeszcze kilka rzeczy. Te wszystkie elementy muszą idealnie się komponować ze sobą i perfekcyjnie pasować do całości ubioru. I tak: biżuterię należy wybrać stricte w stylu ślubnym. Welon i rękawiczki,  powinny być w tym samym kolorze i stylu, co ubiór. Bielizna ślubna musi być perfekcyjnie dopasowana pod względem rozmiaru, fasonu i koloru. Bielizna do ślubu jest niezwykle ważna dlatego często będziemy zajmować się tym tematem na naszym portalu. Bukiet czyli wiązanka także powinien dobrze współgrać z całością i z innymi kwiatami np. butonierką Pana Młodego.

Najważniejsze zaś jest, aby suknia ślubna i wszystkie dodatki cudownie prezentowały się na Pannie Młodej. Każda dziewczyna na swoim ślubie musi wyglądać jak Królewna z bajki i czuć się swobodnie w tym najcudowniejszych dni w swoim życiu.

Comments are closed.