Produkcja kosmetyków z Salveną!

Woman applying  ice cube treatment on face - isolated on white bProwadzisz firmę kosmetyczną lub masz pomysł na wyjątkową linię kosmetyków? A może chcesz stworzyć serię innowacyjnych suplementów diety? W zrealizowaniu tych pomysłów pomoże Ci Salvena, nowoczesna firma oferująca profesjonalne rozwiązania w zakresie stworzenia certyfikowanych, nowatorskich oraz niepowtarzalnych wyrobów kosmetycznych i spożywczych. Salvena kompleksowo pomoże Ci stworzyć wyjątkowe linie produktów kosmetycznych lub spożywczych, począwszy od opracowania ich formuły oraz opakowania, aż po przygotowanie dokumentów niezbędnych do zarejestrowania produktu i wprowadzenia go na rynek. Dzięki tym działaniom masz pewność, że Twoje kosmetyki są opracowane w oparciu o najwyższe standardy, z uwzględnieniem bezpieczeństwa i satysfakcji z ich użytkowania.

Salvena jest polską firmą istniejącą na rynku od niemal dziesięciu lat. To także zespół specjalistów pracujących w nowocześnie wyposażonym laboratorium, którzy chętnie poznają Twoje pomysły, doradzą i stworzą na ich bazie doskonałe produkty. Gwarancją wysokiej jakości pracy i perfekcyjnego zrozumienia tematu przedstawionego przez Klienta są liczne rekomendacje od firm oraz klientów indywidualnych zarówno krajowych, jak i zagranicznych.

Produkcja kosmetyków oraz suplementów diety to wiele profesjonalnie przygotowanych i przeprowadzonych etapów, dzięki którym Klient ma gwarancję, że Jego pomysł zostanie zrealizowany w pełni satysfakcjonująco dla niego oraz adresatów produktów. Salvena, dbając o najwyższą jakość wytwarzanych kosmetyków i suplementów diety, przygotuje dla Ciebie i przeprowadzi m.in.:
skład produktów oraz metodę ich wytworzenia,
sposoby pakowania oraz etykietowania,
analizy fizykochemiczne, mikrobiologiczne oraz dermatologiczne,
dokumentację niezbędną do zarejestrowania produktu i wprowadzenia go na rynek, w tym m.in. przygotowania niezbędnych oznaczeń na opakowaniach,
analizę i/lub modernizację produktów wycofanych z rynku.

Salvena to bowiem nie tylko produkcja, ale również korekta oraz udoskonalanie już istniejących produktów, z jakichś przyczyn niespełniających wymogów jakości bądź wymagających modernizacji. Wykwalifikowani specjaliści zbadają dla Ciebie produkt wycofany ze sprzedaży, dokonają szczegółowych analiz jego składu, a następnie zaproponują rozwiązania, które sprawią, że Twoje produkty w stu procentach będą spełniały wymogi jakości.
Jesteśmy również konkurencyjni cenowo. Skontaktuj się z nami, a przekonasz się, że w pełni zaspokoimy Twoje oczekiwania w zakresie realizacji Twoich pomysłów!

Uroda , , ,

Comments are closed.