Klasyka i wysoki standard

Wesela w gronie najbliższej rodziny mają swój nieodparty urok. Kameralne spotkanie, rozmowy i wspólne świętowanie jednego z najpiękniejszych dni w życiu pary młodej są szczególnie udane, kiedy sprzyja temu otoczenie i organizacja całej uroczystości. Powierzając te zadanie Willi Krzyskiej możemy mieć pewność, że będzie wykonane perfekcyjnie.

Willa Krzyska HotelWysoki Standard Wesel – Willa Krzyska

Willa organizuje uroczystości weselne na maksymalnie 75 osób.Dysponuje trzema salami, z czego jedna to sala VIP, przeznaczona dla 15 osób, a druga to pomieszczenie pubowe, idealne na spotkania dla 25 osób. Największa sala bankietowa jest utrzymana w klasycznym i eleganckim stylu, bardzo pasującym do okoliczności ślubnej. Ustawienie stołów pozwala wydzielić miejsce do zabawy tanecznej, a także dla zespołu muzycznego bądź DJ-a.

Pierwszym krokiem do organizacji wesela w Willi Krzyskiej to rezerwacja interesującego nas terminu. Należy zdawać sobie sprawę, że w przypadku uroczystości weselnej należy zrobić to odpowiednio wcześniej (optymalny czas to około 12 miesięcy).

Wesele w TarnowieBogate menu – Każdemu zasmakuje w Willi Krzyskiej

Kolejny etap to ustalanie liczby gości oraz menu. Willa Krzyska oferuje zarówno bardzo klasyczne, jak i awangardowe potrawy, które nie tylko będą smaczne, ale będą również stanowić ozdobę stołu. W standardowej weselnej propozycji na początek para młoda zostanie przywitana chlebem i solą, a wszyscy goście lampką szampana. Następnie serwuje się trzydaniowy obiad, składający się z przystawki, zupy i dania głównego. Kolejny posiłek to deser, bądź ciasto z serwisem kawowym i herbatą. Oprócz obiadu Willa oferuje trzy ciepłe posiłki, a godziny ich podania ustala się indywidualnie. Ponadto kuchnia oferuje dania z zimnej płyty oraz potrawy na specjalne zamówienie. Ogromną popularnością cieszy się i jest  jednocześnie dużą atrakcją pieczone w całości prosię, bądź ryby – łosoś, szczupak.

Willa dysponuje komfortowymi pokojami w trzech standardach oraz pięknym ogrodem, w którym goście mogą odpocząć od weselnego zgiełku i odetchnąć świeżym powietrzem. Co nie oznacza, że brakuje go na sali – klimatyzacja i wentylacja pozwalają czuć się dobrze cały wieczór.

Zapraszamy na naszą strone google+  https://plus.google.com/110751152327506346254/photos

Oraz na naszą stronę firmową: http://www.willakrzyska.pl/organizacja-przyjec/

Wesele , , , ,

Comments are closed.