Bielizna równie ważna jak suknia.

Bielizna AxamiPoza wspaniałą suknią ślubną warto także pomyśleć o odpowiedniej bieliźnie, na którą mogą się składać różne elementy.

Bielizna ślubna z jednej strony modeluje ciało, aby prezentowało się znakomicie pod suknią ślubną, tak więc na przykład jeśli nasza suknia ma mocno wycięty dekolt, to należy założyć do niej stanik odpowiednio uwydatniający piersi, na przykład bardotkę lub push-up. Coraz więcej Panien Młodych dostrzega także zalety gorsetów, które idealnie modelują sylwetkę pod suknią. Jednak wybierając bieliznę trzeba także myśleć o tym, aby była idealna na noc poślubną, podczas której każda kobieta chce mieć na sobie coś absolutnie wyjątkowego.

Najbardziej klasycznym zestawem na ślub od lat pozostaje stanik z majtkami, ale firmy bieliźniarskie mają do zaproponowania znacznie bardziej atrakcyjne propozycje. Pannom Młodym polecane są na przykład kuszące gorsety lub haleczki. Często halki mają z przodu rozpięcia i są zapinane na haftkę. Interesująco wygląda także koronkowe body z odkrytymi plecami. Materiały wykorzystywane do wyrobu pięknej ślubnej bielizny są bardzo eleganckie – są to urocze koronki, zwiewne tiule itp.

Na ślub warto także założyć odpowiednie pończochy oraz nie można zrezygnować z tradycyjnych podwiązek. Konieczne jest także kupienie pasa do pończoch, który nie tylko utrzyma je na miejscu, ale będzie także znakomitą ozdobą dzięki temu, że będzie bogato zdobiony.

Piękna bielizna ślubna pozwala czuć się wyjątkowo i doskonale sprawdza się jako afrodyzjak podczas upojnej nocy poślubnej.

Moda ślubna , ,

Comments are closed.